Jump to content
mihaimiti98

Cerere MyTzaaa

Recommended Posts

Nume Cs:  MyTzaaa
*Varsta: 20 in 14 zile :)))
*Primele 5 cifre CNP:19807
*Ce grad doresti:  Helper/Moderator
*Detinator Steam da/nu: da
*Activitate pe server : ( http://www.gametracker.rs/server_players/93.119.26.57:27015/?name=MyTzaaa) :  20 ore si 25 min
*Poti ajuta server-ul cu o donatie?: In timp da.
*Poti sta pe teamspeak3?: da
*Ai citit regulamentul?: â€žUnde il gasesc?â€
Multumesc !    

1 hour ago, Kaze said:

PRO, esti activ si avem nevoie de admini activi pentru viitor

UNDE L-AI VAZUT TU PE SERVER MA OMULE ?? EU SUNT APROAPE TOATA ZIUA PE SERVER SI TEAMSPEAK SI NU L-AM VAZUT DELOC !!! 

DE LA MINE AI CONTRA !!!

Contra,Eu tiam cerut poze  si tu zici ca nu stii sa le dai nu am avut permisiunea sa iti dau ban si team iertat  da sa ai curaju sa ceri helper cand tu nu stii da poze e deja prea mult .

Acum 20 minute, MAAAAAAI a spus:

Contra,Eu tiam cerut poze  si tu zici ca nu stii sa le dai nu am avut permisiunea sa iti dau ban si team iertat  da sa ai curaju sa ceri helper cand tu nu stii da poze e deja prea mult .

A fost o problema cu jocul s-au făcut probe dacă nu ești informat îmi pare rău... Am cumpărat jocul pe steam sa nu mai am probleme. 

Mulțumesc! 

Guest
This topic is now closed to further replies.